Contact Info

No 2201 Rue Des Petites Ecuries,
75010 Paris City, France

Dzieci w Lipowej alei

Lipowa Aleja dla dzieci

Sprawdź nasze domki nad morzem!

Mini Golf

Tylko dla naszych Gości możliwość bezpłatmego korzystania z jedynego w okolicy pola do mini golfa.

Zobacz więcej

Gry planszowe

Z myślą o naszych Najmłodszych Gościach uruchomiliśmy bezpłatną wypożyczalnię gier planszowych.

Dodatkowe wyposażenie

Łóżeczko

Na życzenie Gości możemy zamienić w sypialni pojedyńcze łóżko na łóżeczko dziecięce. Fakt taki należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji, ponieważ ilość łóżeczek jest ograniczona.

Materacyk do łóżeczka

Materacyk jest udostępniany w komplecie z łóżeczkiem. Fakt taki należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji.

Fotelik do karmienia

Na życzenie Gości możemy udostępnić fotelik do karmienia. Fakt taki należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji, ponieważ ilość fotelików jest ograniczona.

Wanienka

Na życzenie Gości możemy udostępnić wanienkę do kąpieli małych dzieci. Fakt taki należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji, ponieważ ilość wanienek jest ograniczona.

Barierka ochronna na łóżko typ 1

Na życzenie Gości możemy udostępnić barierkę ochronną na łóżko. Fakt taki należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji, ponieważ ilość barierek jest ograniczona.

Barierka ochronna na łóżko typ 2

Na życzenie Gości możemy udostępnić barierkę ochronną na łóżko. Fakt taki należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji, ponieważ ilość barierek jest ograniczona.

Barierka ochronna na schody

Wszystkie domki zostały wyposażone w górną barierkę ochronną, zabezpieczającą dziecko przed możliwością samodzielnego wyjścia na schody.

Zaślepki do gniazdek elektrycznych

Na życzenie Gości możemy udostępnić zaślepki do gniazdek elektrycznych. Fakt taki należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji.

Ogrodzenie

Teren obiektu jest szczelnie ogrodzony. Furtki wejściowe zamykane są na klucz, a do bramy wjazdowej na parking każdy z gości otrzymuje pilota.