Contact Info

No 2201 Rue Des Petites Ecuries,
75010 Paris City, France

Witamy w Mielenku w domkach

Lipowa Aleja

Mielenko to nieduża, malowniczo położona miejscowość posiadająca najszerszą i najczystszą plażę w okolicy. Największym atutem tej plaży jest brak tłoku. W Mielenku jest również las oraz mnóstwo ścieżek rowerowych.

Blisko, a jednocześnie odpowiednio daleko (1800m) od naszych domków znajduje się kolorowe, słynące z imprez Mielno. Z Ośrodka Lipowa Aleja prowadzi do Mielna szeroki, oświetlony deptak oraz ścieżka rowerowa.

Nasz ośrodek to siedem komfortowych, dwupoziomowych domków z szerokimi zadaszonymi tarasami, bogato wyposażony plac zabaw, trampolina oraz jedyne w okolicy pola do mini golfa, które stały się ulubionym miejscem spędzania czasu naszych Gości.

Lipowa Aleja to ośrodek, którego najważniejszym celem jest uśmiechnięty i zadowolony wczasowicz taki, który chętnie odwiedzi nas za rok lub poleci nasze domki znajomym.

Zapraszamy do domków Lipowa Aleja i życzymy udanego wypoczynku.

Domki Lipowej Alei

Domki są dwukondygnacyjne. Na pierwszym piętrze znajdują się dwie oddzielnie zamykane sypialnie. Każda sypialnia jest trzy osobowa. Na parterze znajduje się kuchnia ze stołem jadalnianym, salonik oraz łazienka.
Darmowe WiFi

Bezpłatny dostęp do WiFi na terenie całego obiektu.

Darmowy parking

Nie pobieramy opłat za parking. Do każdego domku przypisane jest jedno miejsce parkingowe na terenie obiektu. W przypadku przyjazdu dwoma lub trzema samochodami istnieje możliwość bezpłatnego parkowania przed obiektem lub na naszej sąsiedniej działce.

Brak opłat za media

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za media (prąd, woda, gaz).

Brak opłat za sprzątanie

Opłata za sprzątanie wliczona jest w cenę pobytu. Jedynie w przypadku pozostawienia rażącego bałaganu w domku doliczana jest opłata w wysokości 200,00zł.

Brak opłat za atrakcje i udogodnienia dla dzieci

Nie pobieramy dodatkowych opat za atrakcje ośrodka oraz za udogodnienia dla dzieci i niemowląt. Bezpłatnie udostępniamy: łóżeczka, materacyki, foteliki do karmienia, wanienki, barierki ochronne na łóżka, itp.

Kameralność i rodzinna atmosfera

Nieduży, kameralny obiekt, nastawiony na wypoczynek rodzin z dziecmi. Ogrodzony teren, bogato wyposażony plac zabaw, duże zadaszone tarasy, własny grill.

Lipowa Aleja

Bardzo cenimy sobie Państwa uwagi i sugestie, są one dla nas wskazówkami, jak podnosić jakość świadczonych przez nas usług. Na podstawie rozmów z Gośćmi i na podstawie własnych obserwacji dodajemy nowe atrakcje oraz staramy się podnieść standard obiektu. Każdy głos jest dla nas bardzo ważny.

Zadzwoń i zarezerwuj

Odpowiedzi na wszelkie pytania, oraz zgłaszanie rezerwacji pod numerami
Telefon

+48 603 782 158

+48 603 269 707

Email

rezerwacja@lipowaaleja.pl